PostWysłany: Pon 13:24, 22 Kwi 2013    Temat postu: Wokół 3 kolejki ligowej

Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 24

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Pią 21:43, 26 Kwi 2013    Temat postu:

Taka mała rada na przyszłość, że jak sie zdarzy taka sytuacja jak w meczu Dziesiątej Team z Wieniawa po tym jak światło zgasło mecz powniniem zostać przerwany na minute aby naprawić ten problem. Była to już pora późna bo po 20 i sie ściemnialo juz niby widoczność jako taka była, ale wielu sprawialo to trudnosć grać 2 minuty bez oświetlenia gdzie w tym czasie też bramka padła. Nie jest to skarga tylko dobrze by było jak by takie sytuacje sie nie powtarzały na przyszłość.
damian.k

Posty: 312

PostWysłany: Sob 21:01, 27 Kwi 2013    Temat postu:

W momencie gdy chwilowej awarii uległo oświetlenie było na tyle widno aby rozgrywać spotkanie. Po około minucie gdy padł też gol (jak dla mnie nie mający związku z tym czy było światło czy nie) i była możliwość wyjaśnienia sytuacji została awaria naprawiona. Taką sytuacje regulują przepisy gry w piłkę to raz. Po drugie nie była na tyle ciemno żeby nie widzieć piłki skoro zawodnik BSNT wyszedł na linie pola karnego, strzelił w środek a przy dobitce piłka poleciała przy słupku to nie widzę podstaw aby nagle przerywać grę tym bardziej, iż było jeszcze widno sytuacja rozgrywała się w 4 minucie meczu o g 20:02 więc była możliwość gry(na ten moment).
Coż awarie oświetlenia nie są zależne ode mnie czy kogokolwiek z OAKP.